Terminarz

-1 Maj 2015 1
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

1

2

3

godz. 16:30

Najmniejszy samolot na świecie

4

5

godz. 10:00 (spektakl w GOK w Jeżowem)

Jaś i Małgosia

6

godz. 10:00 (GOK w Staszowie)

Jaś i Małgosia

7

godz. 9:00 (spektakl grany w MDK w Kolbuszowej)

Jaś i Małgosia

8

godz. 10:00 (spektakl grany w DK Sokół w Strzyżowie)

Jaś i Małgosia

9

godz. 14:00 MASKARADA

Awanturka z leśnego podwórka (Agencja Artystyczna „Bajlandia”)

godz. 16:30 MASKARADA

Piotruś Pan

Premiera


godz. 19:00 MASKARADA

Teatr FOTOgrafii (wernisaż wystawy)

godz. 19:30 (MASKARADA)

Koncert zespołu Chorzy

10

godz. 11:00 MASKARADA

Pan Satie (Teatr Atofri)

godz. 12:00 (MASKARADA)

Teatralna gra plenerowa

godz. 16:30 MASKARADA

Pan Bam i Ptak Agrafka (Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”)

godz. 19:30 (MASKARADA)

Kazio Sponge Show

11

godz. 10:00 MASKARADA

Smoki (Teatr Animacji)

godz. 19:00 MASKARADA

Songs for Alice (Figurentheater Wilde and Vogel)

godz. 21:00 (MASKARADA)

Spotkania w klubie festiwalowym

12

godz. 10:00 MASKARADA

Dziób w dziób (Teatr Baj Pomorski)

godz. 12:00 (MASKARADA)

Teatralna gra plenerowa

godz. 16:00 MASKARADA

Maszyna do opowiadania bajek (Teatr Pinokio)

godz. 19:00 MASKARADA

Faust. Sny (Teatr Lalek z Grodna)

godz. 21:00 (MASKARADA)

Spotkania w klubie festiwalowym

13

godz. 10:00 MASKARADA

Koralina (Teatr Pinokio)

godz. 12:00 (MASKARADA)

Teatralna gra plenerowa

godz. 18:00 MASKARADA

Zmysły. Wędrowny kabaret liryczny (Teatr A3)

godz. 19:00 MASKARADA

Mistrz i Małgorzata (Teatr Malabar Hotel)

14

godz. 10:00 MASKARADA

Władca skarpetek (Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu)

godz. 16:00 MASKARADA

Zagraj to jeszcze raz... - sam! (Teatr Groteska)

godz. 19:00 MASKARADA

Białe małżeństwo

15

godz. 10:00 MASKARADA

Pyza na polskich dróżkach (Teatr im. Andersena)

godz. 12:00 (MASKARADA)

Teatralna gra plenerowa

godz. 19:00 MASKARADA

Sen nocy letniej (Teatr Banialuka)

godz. 21:00 MASKARADA

Any-Body (studenci Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku)

16

17

godz. 11:00

Piotruś Pan

godz. 16:30

Piotruś Pan

18

19

godz. 9:00

Piotruś Pan

godz. 10:00 (spektakl grany w MGOK w Sokołowie Malopolskim)

Jaś i Małgosia

godz. 11:00

Piotruś Pan

20

godz. 9:00

Piotruś Pan

godz. 10:00 (spektakl grany w GOKiW w Haczowie)

Jaś i Małgosia

godz. 11:00

Piotruś Pan

21

godz. 9:00

Piotruś Pan

godz. 10:00 (spektakl grany w GOK w Wiśniowej)

Jaś i Małgosia

godz. 11:00

Piotruś Pan

22

godz. 8;30 (spektakl grany w MOK w Radymnie)

Jaś i Małgosia

godz. 9:00

Piotruś Pan

godz. 10:00 (spektakl grany w MOK w Radymnie)

Jaś i Małgosia

godz. 11:15 (spektakl grany w MOK w Radymnie)

Jaś i Małgosia

godz. 11:00

Piotruś Pan

23

godz. 18:00

Białe małżeństwo

24

godz. 16:30

Piotruś Pan

25

26

godz. 9:30

Dzień dobry, Świnko

godz. 11:00

Dzień dobry, Świnko

godz. 17:00 (spektakl grany w Staszowskim Domu Kultury)

Historia Śnieżki

27

godz. 9:00

Dzień dobry, Świnko

28

godz. 9:00 (spektakl grany na Festiwalu Teatralna Karuzela w Łodzi)

Najmniejszy samolot na świecie

29

godz. 9:00

Dzień dobry, Świnko

godz. 10:30

Dzień dobry, Świnko

30

godz. 16:00 (spektakl grany w Łańcucie)

Tygrys Pietrek

31

godz. 16:00 (spektakl w Krośnie)

Dzień dobry, Świnko

godz. 16:30

Historia Śnieżki